Webová tvorba

Od roku 2004 pronikám do tajů webové tvorby a správy webových prezentací. Účastnil jsem se od té doby projektů pro školy, firmy, obchodníky i charitu. Cokoliv od blogu po informační systémy na klíč. V současné době nabízím široké spektrum služeb, které zahrnují například vývoj webových prezentací, správu a údržbu webů, asistenci s tvorbou mediálního obsahu nebo školení uživatelů na relevantní témata.

S oblibou využívám osvědčených redakčních systémů Drupal a Wordpress, které umožňují pohodlnou správu webového obsahu i uživatelům, kteří o principech fungování internetu a webových stránek nemají velké povědomí. S redakčním systémem je téměř vše "naklikatelné" a intuitivní. Dny statických stránek byly dávno sečteny a možná nás jednou opustí i zdrojové kódy... K současným redakčním systémům zajišťuji přípravu nových nebo úpravu existujících vzhledových šablon ve spolupráci s týmem grafiků.

Jako správce webů dohlížím na jejich hladký chod a asistuji s výběrem, tvorbou a publikací obsahu na web. Díky pokročilým analytickým nástrojům mám přehled o dění na webu a průběžně získané poznatky využívám pro blaho uživatelů i provozovatelů webu.

Máte-li zájem o spolupráci, radu, vlastní web, redesign, případně pomoc se správou nebo analytikou, nevájte mne kontaktovat.