Biheler.eu

Stavby Klein – tvorba webu stavební firmy s půjčovnou lešení

Stavby Klein

Po delší době jsem se rozhodl udělat web místo Drupalu na WordPressu a v tomto článku pozitivně hodnotím jeho posun od doby, kdy jsem s ním pracoval naposledy, na konkrétním příkladu webu stavební firmy. Web stavební firmy Jiřího Kleina si můžete prohlédnout online.

Web spolku Luma Mladá Boleslav

Web Luma Mladá Boleslav

Svět technologií se neustále vyvíjí, to je něco, co se nějakým způsobem děje. Jedním z méně příjemných důsledků je, že některé weby se časem dostanou do neudržitelného stavu, kdy už svým majitelům přidělávají starosti a náklady, místo toho, aby přinášely užitek a případně zisk. V takovým situacích bývá na místě provést redesign webu.

Jak šel čas s webem ZŠ a MŠ Na Daliborce

Screenshot webu ZŠ a MŠ Na Daliborce Hořice

MS Frontpage (2008 – 2010) Tuhle základní školu jsem bezmála dva roky navštěvoval v letech 2008 a 2009. Na střední škole v roce 2010 při prvním závanu nostalgie mě napadlo otevřít si její web. Byl tehdy udělaný v programu Microsoft Frontpage, obsahoval jen několik statických stránek a ty se ještě ke všemu v roce 2010 […]

Web Martiny Kekule Fashion & Photography

Martina Kekule - náhled webu

Martina Kekule Fashion and Photography je můj poslední dokončený projekt, dostupný na adrese http://martinakekule.cz, mrkněte na spoustu krásných a zajímavých uměleckých děl v minimalistickém responzivním designu od Marie Smolej a třeba zajděte na výstavu!